ALFA LIPOINĖ RŪGŠTIS 100 MG 120 KAPS. (SWANSON, JAV)

 • ALFA LIPOINĖ RŪGŠTIS 100 MG 120 KAPS. (SWANSON, JAV)

  Kaina 995 
  1495  Sutaupykite 500 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Pagaminta JAV!

  Gamintojas
  Swanson Health Products Inc., JAV
 • ALFA LIPOINĖ RŪGŠTIS 120 MG 100 KAPS.

  Maisto papildas
  120 kapsulių
   

  Swanson Alfa lipoinė rūgštis pagaminta JAV, laikantis aukščiausių kokybės standartų. Ilgametė Swanson gamybos patirtis leidžia užtikrinti, kad visi produktai yra kokybiški, efektyvūs ir veiksmingi.
  Alfa lipoinė rūgštis, dažnai vadinama „universaliu antioksidantu“, nes yra tirpus tiek vandenyje tiek riebaluose. Alfa lipoinė rūgštis taip pat papildo kitus antioksidantus, tokius kaip vitaminai C ir E.


  Net 120 Alfa lipoinė rūgštis kapsulių Jums užteks 100 d. vartojimui.


  Swanson Alfa lipoinė rūgštis yra Lietuvoje registruotas Notifikuotų maisto papildų sąraše - MP-4327/15

  1 kapsulėje yra: 100mg Alfa lipoinės rūgšties

  Sudedamosios dalys: alfa lipoinė rūgštis, tirštiklis mikrokristalinė celiuliozė, želatina, lipnumą reguliuojančios medžiagos: kalcio karbonatas ir silicio dioksidas.
  Vartojimas: suaugusiems po 1 kapsulę 1 kartą per dieną valgio metu užsigeriant vandeniu.
  Įspėjimas: jei esate nėščia, žindote kūdikį, sergate arba vartojate vaistus – dėl maisto papildo vartojimo pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti nuo 0°C iki 25°C, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Partija: žr. ant pakuotės.
  Gamintojas: Swanson Health Products Inc., JAV.
  Išskirtinis platintojas Lietuvoje: UAB „Grigiškių vaistinė“, P. Lukšio g. 3, Vilnius, Lietuva, Tel. 866 25 25 50, www.citrina.eu