Visiems, perkantiems už 20 EUR ir daugiau, pristatymas visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių neriją) - NEMOKAMAS!

Visiems, perkantiems už 30 EUR ir daugiau - 5.59 EUR vertės dovana CIBERŽOLĖ N30 720 MG

 

 

Galimi prekių pristatymo pasirinkimai:

1. Omniva paštomatai. Prekių pristatymas perkantiems daugiau kaip už 20 EUR - nemokamas. Perkantiems iki 20  EUR pristatymo kaina - 1.8 EUR.

2. Biuras/Namai - prekės visoje Lietuvoje pristatomos nurodytu adresu ir sutartu laiku darbo dienomis. Pageidautina, kad nurodytumėt adresą kuriame būsite darbo valandomis nuo 8:00 iki 17:00. Pristatymas įvykdomas per 1-3 darbo dienas. Prekės pristatymo dieną Jums paskambins Venipak kurjeris ir suderins tikslų pristatymo laiką. Prekių pristatymas perkantiems daugiau kaip už 20 EUR - nemokamas. Perkantiems iki 20  EUR pristatymo kaina - 2.7 EUR.

3. Nemokamas prekių atsiėmimas Sugiharos g. 3,  3 kab., (Grožio terapijos ir chirurgijos klinika) Vilnius (nuo 9-16:30 val., telefonas 8 66 25 25 50). Prekes galima nusipirkti vietoje ir nepateikus užsakymo. Galima atsiskaityti kortele. Atsiskaitant grynais vietoje - suteikiama 5 proc. nuolaida.

Prekės į Kuršių Neriją pristatymas - 12 EUR.

Prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes būtina su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (ID kortelę, pasą ar vairuotojo pažymėjimą). Prekes galime pristatyti ir Jūsų nurodytam žmogui.