ALFA LIPOINĖ RŪGŠTIS 300 MG 60 KAPS.

 • ALFA LIPOINĖ RŪGŠTIS 300 MG 60 KAPS.

  Kaina 1195 
  1595  Sutaupykite 400 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Pagaminta JAV!

  Gamintojas
  Swanson Health Products Inc., JAV
 • ALFA LIPOINĖ RŪGŠTIS 300 MG 60 KAPS.

  Maisto papildas
  60 kapsulių 

  Swanson Alfa lipoinė rūgštis pagaminta JAV, laikantis aukščiausių kokybės standartų. Ilgametė Swanson gamybos patirtis leidžia užtikrinti, kad visi produktai yra kokybiški, efektyvūs ir veiksmingi.
  Alfa lipoinė rūgštis, dažnai vadinama „universaliu antioksidantu“, nes yra tirpus tiek vandenyje tiek riebaluose. Alfa lipoinė rūgštis taip pat papildo kitus antioksidantus, tokius kaip vitaminai C ir E.

  Net 60 Alfa lipoinė rūgštis kapsulių Jums užteks 2 mėn. vartojimui.

  Swanson Alfa lipoinė rūgštis yra Lietuvoje registruotas Notifikuotų maisto papildų sąraše - MPNR-93

  1 kapsulėje yra: 300 mg Alfa lipoinės rūgšties

  Sudedamosios dalys: alfa lipoinė rūgštis, emulsikliai: augalinė mikrokristalinė celiuliozė ir riebalų rūgščių magnio druskos, želatina, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas.
  Vartojimas: suaugusiems po 1 kapsulę 1 kartą per dieną valgio metu užsigeriant vandeniu.
  Įspėjimas: jei esate nėščia, žindote kūdikį, sergate arba vartojate vaistus – dėl maisto papildo vartojimo pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti nuo 0°C iki 25°C, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Partija: žr. ant pakuotės.
  Gamintojas: Swanson Health Products Inc., JAV.
  Išskirtinis platintojas Lietuvoje: UAB „Grigiškių vaistinė“, P. Lukšio g. 3, Vilnius, Lietuva, Tel. 866 25 25 50, www.citrina.eu