ASIŪKLIO SILICIS 500MG 90 KAPS. (SWANSON, JAV)

 • ASIŪKLIO SILICIS 500MG 90 KAPS. (SWANSON, JAV)

  Natūralus silicio šaltinis!

  Gamintojas
  Swanson Health Products Inc., JAV
 • ASIŪKLIS N90
  Maisto papildas
  90 kapsulių

  Swanson Asiūklis pagamintas JAV, laikantis aukščiausių kokybės standartų. Ilgametė Swanson gamybos patirtis leidžia užtikrinti, kad visi produktai yra kokybiški, efektyvūs ir veiksmingi.
  Asiūklis yra natūralus produktas, pagamintas iš augalo Dirvinis asiūklis.
  Asiūklyje yra gausu silicio (10%), kalio, kalcio, mangano, magnio ir fosforo, fitosterolių, maistinių skaidulų, vitaminų A, E ir C, taninų, alkaloidų, saponinų, flavonoidų, glikozidų ir fenolio esterio, kurie padeda palaikyti normalią odos, nagų ir plaukų būklę. Organiniame pavidale esanti Swanson Asiūklio silicis, kaip ir kitos maistingosios medžiagos, yra ypač gerai ir greitai pasisavinamas organizme.
  Net 90 Asiūklio kapsulių Jums užteks 3 mėn. kursui.
  Swanson Asiūklis yra Lietuvoje registruotas Notifikuotų maisto papildų sąraše - MP-3216/14

  Vienoje kapsulėje yra: 500mg Dirvinių asiūklių

  Sudedamosios dalys: Dirvinių asiūklių milteliai (antžeminė dalis, Horsetail), ryžių miltai, želatina, emulsiklis riebalų rūgščių magnio druskos.
  Vartojimas: suaugusiems po 1 kapsulę 1 kartą per dieną valgio metu užsigeriant vandeniu.
  Įspėjimas: jei esate nėščia, žindote kūdikį, sergate arba vartojate vaistus – dėl maisto papildo vartojimo pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti nuo 0°C iki 25°C, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Partija: žr. ant pakuotės.
  Gamintojas: Swanson Health Products Inc., JAV.
  Išskirtinis platintojas Lietuvoje: UAB „Grigiškių vaistinė“, P. Lukšio g. 3, Vilnius, Lietuva, Tel. 866 252550, www.citrina.eu