BIČIŲ PIKIS (PROPOLIS) 550 MG 60 KAPS. (SWANSON, JAV)

 • BIČIŲ PIKIS (PROPOLIS) 550 MG 60 KAPS. (SWANSON, JAV)

  Kaina 995 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Swanson Health Products Inc., JAV
 • BIČIŲ PIKIS (PROPOLIS) N60
  Maisto papildas
  60 kapsulių

  Swanson Bičių pikis pagamintas JAV, laikantis aukščiausių kokybės standartų. Ilgametė Swanson gamybos patirtis leidžia užtikrinti, kad visi produktai yra kokybiški, efektyvūs ir veiksmingi.
  Bičių pikis tai bičių gaminama medžiaga. Bičių pikis sudarytas iš vaško, bičių seilių ir kito sekreto bei įvairiausių augalų dervų. Mokslinių šaltinių duomenimis, toks gaminys turi apie 180 įvairiausių sudėtinių dalių. Avilyje pikis atlieka sterilių klijų vaidmenį. Juo bitės užsandarina visus plyšius ir tarpus, kad apsisaugotų nuo bakterijų, virusų, grybelių, kenkėjų ir plėšrūnų. Bitės propolį naudoja kaip antiseptinę, antiparazitinę, antimikrobinę priemonę.
  Swanson Bičių pikis yra Lietuvoje registruotas Notifikuotų maisto papildų sąraše - MP-3221/14

  1 kapsulėje: 550 mg Bičių pikio

  Sudedamosios dalys: bičių pikis (propolis), želatina, emulsiklis riebalų rūgščių magnio druskos, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas, tirštiklis mikrokristalinė celiuliozė.
  Vartojimas: suaugusiems po 1 kapsulę 1-3 kartus per dieną valgio metu užsigeriant vandeniu. Įspėjimas: jei esate nėščia, žindote kūdikį, sergate arba vartojate vaistus – dėl maisto papildo vartojimo pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti nuo 0°C iki 25°C, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Partija: žr. ant pakuotės.
  Gamintojas: Swanson Health Products Inc., JAV.
  Išskirtinis platintojas Lietuvoje: UAB „Grigiškių vaistinė“, P. Lukšio g. 3, Vilnius, Lietuva, Tel. 866 252550, www.citrina.eu