BLACK COHOSH 540MG 60 KAPS. (SWANSON, JAV)

 • BLACK COHOSH 540MG 60 KAPS. (SWANSON, JAV)

  Kaina 995 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Pagaminta JAV!

  Gamintojas
  Swanson Health Products Inc., JAV
 • BLACK COHOSH N60
  Maisto papildas
  60 kapsulių

  Swanson Black Cohosh pagaminta JAV, laikantis aukščiausių kokybės standartų. Ilgametė Swanson gamybos patirtis leidžia užtikrinti, kad visi produktai yra kokybiški, efektyvūs ir veiksmingi.
  Black Cohosh kilęs iš rytinės Šiaurės Amerikos dalies ir yra natūralus produktas, pagamintas iš kekinių juodžolių šaknų ir šakniastiebių. Amerikos indėnai naudojo Black Cohosh manydami, kad jinai gali palengvinti menopauzės sukeltus nepatogumus.
  Net 60 Black Cohosh kapsulių Jums užteks 2 mėn. kursui.
  Swanson Black Cohosh yra Lietuvoje registruotas Notifikuotų maisto papildų sąraše - MP-3220/14

  1 kapsulėje yra: 540 mg Kekinių juodžolių šaknų ir šakniastiebių miltelių

  Sudedamosios dalys: kekinių juodžolių šaknų ir šakniastiebių milteliai (Black Cohosh / Actaea racemosa), ryžių miltai, želatina.
  Vartojimas: suaugusiems po 1 kapsulę 1 kartą per dieną.
  Įspėjimas: jei esate nėščia, žindote kūdikį, sergate arba vartojate vaistus – dėl maisto papildo vartojimo pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti nuo 0°C iki 25°C, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Partija: žr. ant pakuotės.
  Gamintojas: Swanson Health Products Inc., JAV.
  Išskirtinis platintojas Lietuvoje: UAB „Grigiškių vaistinė“, P. Lukšio g. 3, Vilnius, Lietuva, Tel. 866 252550, www.citrina.eu