EŽIUOLĖ 400MG 100 KAPS. (SWANSON, JAV)

 • EŽIUOLĖ 400MG 100 KAPS. (SWANSON, JAV)

  Pagaminta JAV!

  Gamintojas
  Swanson Health Products Inc., JAV
 • EŽIUOLĖ N100
  Maisto papildas
  100 kapsulių

  Swanson maisto papildas Ežiuolė pagamintas JAV, laikantis aukščiausių kokybės standartų. Ilgametė Swanson gamybos patirtis leidžia užtikrinti, kad visi produktai yra kokybiški, efektyvūs ir veiksmingi.
  Ežiuolė dėl polisacharidų, alkamidų ir flavonoidų daug šimtmečių buvo naudojama kaip imunitetą ir normalią viršutinių kvėpavimo takų funkciją palaikantis augalas.
  Swanson Ežiuolė yra Lietuvoje registruotas Notifikuotų maisto papildų sąraše - MP-847/14

  3 kapsulėse yra: 1200 mg rausvažiedės ežiuolės miltelių

  Sudedamosios dalys: rausvažiedės ežiuolės milteliai (antžeminė dalis, Echinacea purpurea), želatina, ryžių miltai, emulsiklis riebalų rūgščių magnio druskos, tirštiklis mikrokristalinė celiuliozė.
  Vartojimas: suaugusiems po 1 kapsulę 3 kartus per dieną valgio metu.
  Įspėjimas: jei esate nėščia, žindote kūdikį, sergate arba vartojate vaistus – dėl maisto papildo vartojimo pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti nuo 0°C iki 25°C, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Partija: žr. ant pakuotės.
  Gamintojas: Swanson Health Products Inc., JAV.
  Išskirtinis platintojas Lietuvoje: UAB „Grigiškių vaistinė“, P. Lukšio g. 3, Vilnius, Lietuva, Tel. 866 252550, www.citrina.eu