GOTU KOLA 60 KAPS. (SWANSON, JAV)

 • GOTU KOLA 60 KAPS. (SWANSON, JAV)

  Kaina 895 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Atminties žolė!

  Gamintojas
  Swanson Health Products Inc., JAV
 • GOTU KOLA N60
  Maisto papildas
  60 kapsulių

  Swanson maisto papildas Gotu Kola pagamintas JAV, laikantis aukščiausių kokybės standartų. Ilgametė Swanson gamybos patirtis leidžia užtikrinti, kad visi produktai yra kokybiški, efektyvūs ir veiksmingi.
  Gotu Kola yra natūralus produktas, pagamintas iš Azijinės centelės. Gotu Kola sudėtyje yra pentaciklinių triterpenoidų, įskaitant asiatikosidą, brahmosidą, azitinę rūgštį ir brahmo rūgštį (madekaso rūgštį). Kitos sudedamosios dalys yra centeliozė, centeliozidas ir madekasozidas. Gotu Kola tarp vietinių gyventoju yra vadinamas smegenų maistu arba atminties žole.
  Swanson Gotu Kola pagaminta be pridėtinių cukrų; be glitimo; be laktozės; be sojos; be GMO; be konservantų; be dažiklių; termiškai neapdorotas; be pesticidų ir yra 100 % natūrali.
  Net 60 Gotu Kola kapsulių Jums užteks 1-2 mėn. kursui.
  Swanson Gotu Kola Lietuvoje registruotas Notifikuotų maisto papildų sąraše - MP-2488/14

  1 kapsulėje: 435mg Gotu Kola.

  Sudedamosios dalys: Azijinės centelės (Centella asiatica) milteliai, želatina, ryžių miltai.

  Vartojimas: suaugusiems po 1 kapsulę 1 arba 2 kartus per dieną.
  Įspėjimas: jei esate nėščia, žindote kūdikį, sergate arba vartojate vaistus – dėl maisto papildo vartojimo pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti nuo 0°C iki 25°C, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Partija: žr. ant pakuotės.
  Gamintojas: Swanson Health Products Inc., JAV.
  Išskirtinis platintojas Lietuvoje: UAB „Grigiškių vaistinė“, P. Lukšio g. 3, Vilnius, Lietuva, Tel. 866 252550, www.citrina.eu