MILK THISTLE 250 MG EKSTRAKTAS (TIKRASIS MARGAINIS) 120 KAPS. (SWANSON, JAV)

 • MILK THISTLE 250 MG EKSTRAKTAS (TIKRASIS MARGAINIS) 120 KAPS. (SWANSON, JAV)

  Kaina 1595 
  1695  Sutaupykite 100 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Pagaminas JAV!

  Gamintojas
  Swanson Health Products Inc., JAV
 • MILK THISTLE 250 MG EKSTRAKTAS  (TIKRASIS MARGAINIS) 120 KAPS. (SWANSON, JAV) 

  Maisto papildas
  120 kapsulių

  Swanson maisto papildas Milk Thistle Ekstraktas pagamintas JAV, laikantis aukščiausių kokybės standartų. Ilgametė Swanson gamybos patirtis leidžia užtikrinti, kad visi produktai yra kokybiški, efektyvūs ir veiksmingi.

  Milk Thistle Ekstraktas yra natūralus produktas, pagamintas iš augalo Tikrojo Margainio vaisių. Vienoje kapsulėje yra 250 mg ekstrakto (200 mg Silimarino) kuris išgautas iš 6500 mg Tikrojo Margainio vaisių. Manoma, kad Milk Thistle sudėtyje esantis Silimarinas, gali padėti palaikyti kepenų veiklą, jų detoksikacines savybes ir virškinimą. Rekomenduojama vartoti ilgą laiką vartojantiems daug vaistų, vartojantiems alkoholį ar kitas kepenims žalingas medžiagas, netaisyklingai ir nesveikai besimaitinantiems, bei dirbantiems ar gyvenantiems stipriai užterštoje aplinkoje

  Swanson Milk Thistle Ekstraktas pagaminta be pridėtinių cukrų, be glitimo, be laktozės, be sojos, be GMO, be konservantų, be dažiklių, termiškai neapdorotas, be pesticidų ir yra 100 proc. natūralus.

  Net 120 Tikrojo Margainio kapsulių Jums užteks 3 mėn. kursui.

  Swanson Milk Thistle Lietuvoje registruotas Notifikuotų maisto papildų sąraše - MPNR-73

  1 kapsulėje:
  Tikrųjų margainių 6250mg miltelių 25:1 ekstraktas 250mg (ekstrakte 200mg gryno silimarino)
  Tikrųjų margainių milteliai 250mg

  Sudedamosios dalys: Tikrųjų margainių ekstraktas 25:1, jame yra 200mg gryno silimarino, tikrųjų margainių sėklų milteliai, želatina.
  Vartojimas: suaugusiems po 1 kapsulę 1 kartą per dieną užsigeriant vandeniu.
  Įspėjimas: jei esate nėščia, žindote kūdikį, sergate arba vartojate vaistus – dėl maisto papildo vartojimo pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti nuo 0°C iki 25°C, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Partija: žr. ant pakuotės.
  Gamintojas: Swanson Health Products Inc., JAV.
  Išskirtinis platintojas Lietuvoje: UAB „Grigiškių vaistinė“, P. Lukšio g. 3, Vilnius, Lietuva, Tel. 866 252550, www.citrina.eu