PIENO RŪGŠTIES BAKTERIJOS (PROBIOTIKAI-16) 60 KAPS. (SWANSON, JAV)

 • PIENO RŪGŠTIES BAKTERIJOS (PROBIOTIKAI-16) 60 KAPS. (SWANSON, JAV)

  Kaina 1195 
  1295  Sutaupykite 100 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Pagaminta JAV!

  Gamintojas
  Swanson Health Products Inc., JAV
 • PIENO RŪGŠTIES BAKTERIJOS (PROBIOTIKAI-16) N60

  Maisto papildas
  60 vegetariškų kapsulių
  Patentuota ConcenTrace® ir EMBO CAPS®

  Swanson maisto papildas Probiotikai-16 N60 pagamintas JAV, laikantis aukščiausių kokybės standartų. Ilgametė Swanson gamybos patirtis leidžia užtikrinti, kad visi produktai yra kokybiški, efektyvūs ir veiksmingi.

  Swanson Probiotikai-16 sudaro apie 3,2 milijardų gyvųjų bakterijų 1 kapsulėje ir net 16 skirtingų bakterijų kolonijų. Tai bene stipriausia bakterijų sudėtis rinkoje. Dėl savo unikalios sudėties, Swanson Probiotikai-16 yra populiariausias kompanijos gaminamas produktas. Patentuotos EMBO CAPS® AP dėka, bakterijos kapsulėje yra apsaugotos nuo skrandžio rūgščių poveikio, kas leidžia joms saugiai pateikti ir kolonizuotis visame virškinamajame trakte. Swanson Probiotikai-16 gali būti laikomi kambario temperatūroje ir neprarasti savo veiksmingumo. Ir tai dar ne viskas. Į formulę taip pat įeina natūralios kilmės prebiotikai (fruktooligosacharidai) ir ConcenTrace® mikroelementai. Patentuota ConcenTrace® formulė yra didelės koncentracijos natūralių mineralų ir aktyvių ingredientų kompleksas, kuris puikiai pasisavinamas. Prebiotikai ir mikroelementai yra svarbūs fermentiniams procesams ir būtini sveikam virškinimui ir naudingų bakterijų gyvybingumo palaikymui.

  Swanson Probiotikai-16 pagaminti be pridėtinių cukrų, be glitimo, be laktozės, be sojos, be GMO, be konservantų, be dažiklių, termiškai neapdorotas, be pesticidų ir yra 100 proc. natūralūs. Tinka vegetarams ir veganams.

  Net 60 Probiotikai-16 kapsulių Jums užteks 2 mėn. kursui.

  Swanson Probiotikai-16 Lietuvoje registruotas Notifikuotų maisto papildų sąraše MP-3483/14

  1 kapsulėje: Prebiotikai ir ConcenTrace® 50 mg, Bifidobacterium longum 430 mln.*, Lactobacillus acidophilus 430 mln.*, Bifidobacterium bifidum 180 mln.*, Bifidobacterium breve 180 mln.*, bifidobacterium lactis 180 mln.*, Lactobacillus brevis 180 mln.*, Lactobacillus casei 180 mln.*, Lactobacillus helveticus 180 mln.*, Lactobacillus paracasei 180 mln.*, Lactobacillus plantarum 180 mln.*, Lactobacillus reuteri 180 mln.*, Lactobacillus rhamnosus 180 mln.*, Lactobacillus salivarius 180 mln.*, Lactococcus lactis 180 mln.*, Streptococcus thermophilus 90 mln.*
  * - pieno rūgšties bakterijų kolonijas sudarantys vienetai
  Sudedamosios dalys: fruktooligosacharidai ir ConcenTrace®, tirštiklis mikrokristalinė celiuliozė (augalinis pluoštas), vegetarinė kapsulė hipromeliozė, liucerna, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas, emulsiklis riebalų rūgščių magnio druskos, pieno rūgšties bakterijos: Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium lactis, Lactobacillus brevis, Lactobacillus casei, Lactobacillus helveticus, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus reuteri, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus salivarius, Lactococcus lactis, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus gasseri.
  Vartojimas: suaugusiems po 1 kapsulę 1 kartą per dieną užsigeriant vandeniu.
  Įspėjimas: jei esate nėščia, žindote kūdikį, sergate arba vartojate vaistus – dėl maisto papildo vartojimo pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti nuo 0°C iki 25°C, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Partija: žr. ant pakuotės.
  Gamintojas: Swanson Health Products Inc., JAV.
  Išskirtinis platintojas Lietuvoje: UAB „Grigiškių vaistinė“, P. Lukšio g. 3, Vilnius, Lietuva, Tel. 866 25 25 50, www.citrina.eu