Raudonųjų mielių ryžiai (Ekologiški JAV) 600MG 60 KAPS. (SWANSON, JAV)

 • Raudonųjų mielių ryžiai (Ekologiški JAV) 600MG 60 KAPS. (SWANSON, JAV)

  Kaina 1338 
  1455  Sutaupykite 117 

  Pagaminta JAV!

  Gamintojas
  Swanson Health Products Inc., JAV
 • Raudonųjų mielių ryžiai (Ekologiški JAV) 600MG N60
  Maisto papildas
  60 kapsulių

  Swanson maisto papildas Raudonųjų mielių ryžiai pagaminti laikantis aukščiausių kokybės standartų ir sertifikuoti JAV, kaip ekologiškas produktas. Ilgametė Swanson gamybos patirtis leidžia užtikrinti, kad visi produktai yra kokybiški, efektyvūs ir veiksmingi.

  Raudonųjų mielių ryžiai yra natūralus iš raudonosiomis mielėmis fermentuotų ryžių išgaunamas komponentas – aktyvus junginys Monakolinas K, kuris leidžia palaikyti normalų cholesterolio kiekį kraujyje.

  Cholesterolis yra žmogaus ląstelių membranų dalis, tačiau cholesterolio koncentracija kraujyje turi išlikti normali. Įvairūs veiksniai, genetinis polinkis, gyvenimo būdas, pavyzdžiui, fizinio aktyvumo trūkumas ir netinkama mityba, gali lemti vadinamojo blogojo cholesterolio (MTL) padidėjimą. 

  Swanson Raudonųjų mielių ryžiai yra JAV ekologiški, vegetariški ir 100 proc. natūralus produktas, be jokių priedų, be pridėtinių cukrų, be glitimo, be laktozės, be sojos, be GMO, be konservantų, be dažiklių, termiškai neapdorota ir be pesticidų.

  Net 60 kapsulių Jums užteks 2 mėn. kursui.

  Swanson Raudonųjų mielių ryžiai yra Lietuvoje registruota Notifikuotų maisto papildų sąraše: MP-3071/14

  2 kapsulėse: 600 mg Raudonųjų mielių ryžiai (2,5 mg monakolino K)

  Sudedamosios dalys: Raudonųjų mielių ryžiai (Monascus purpureus), vegetariška kapsulė
  Vartojimas: suaugusiems po 1 kapsulę 1 kartus per dieną užsigeriant vandeniu..
  Įspėjimas: jei esate nėščia, žindote kūdikį, sergate arba vartojate vaistus – dėl maisto papildo vartojimo pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti nuo 0°C iki 25°C, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Partija: žr. ant pakuotės.
  Gamintojas: Swanson Health Products Inc., JAV.
  Išskirtinis platintojas Lietuvoje: UAB „Grigiškių vaistinė“, P. Lukšio g. 3, Vilnius, Lietuva, Tel. 86625 25 50, www.citrina.eu